Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Usage | Home DIY |
| Model Number | W023025A |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | WORKPRO |
| Power Source | Other |
| Type | Framing Nail Gun |
Instock
There are no reviews yet.