Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.185 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, YYHC |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 2 years |
| Customized support | ODM |
| Place of Origin | China |
| Model Number | SPF |
| Size | 178mm(L)*70mm(W)*20mm(H) |
| Weight | About 185g (including battery) |
| Focal Length | C |
| Wavelength Range | 380~780nm |
| Product name | Illuminance Analyzer Handheld |
| Lx accuracy | ±(3%reading+1 byte) |
| Lx range | 1lx~200000lx |
| Stray light | ≤0.3% |
| Photometric linearity | ±0.3% |
| CCT Range | 1000K~100000K |
| Photosensitive surface | (8mm+3.5mm) |
| Display | LCD |
| Detector | CCD |
| screen size | 4.3 inch LCD touch Screen, 480*800 |
Instock
There are no reviews yet.