Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frequency Range | 50KHz ~ 6.3GHz |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Model | LITEVNA-64 |
Instock
There are no reviews yet.