Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 cm |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | Y20243 |
| Packaging | Single loaded |
| Material | Silicone |
| Age | > 4 months |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.