Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SW-65A |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Low Frequency Acceleration: | 10Hz~1KHz |
| High Frequency Acceleration: | 1KHz~10KHz |
| Speed: | 10Hz~1KHz |
| Displacement: | 10Hz~500Hz |
Instock
There are no reviews yet.