Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | /mW |
| Number Of Drivers | / |
| Charging Method | cable |
| Driver Diameter | /mm |
| Total Harmonic Distortion | /% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | waterproof |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Waterproof | Yes |
| Plug Type | Line Type |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Ear Hook |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | ALLOYSEED |
| Support Memory Card | No |
Instock
There are no reviews yet.