Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.218 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 1 × 2 cm |
| Measurement Bandwidth | 3MHz |
| Frequency Range | 16MHz |
| Output Power | LHT00SU1 |
| Brand Name | Aideepen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.