Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Voice assistant built-in | No |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Charging Cable |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| With Microphone | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Function | For Internet Bar, Common Headphone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | Wireless+Wired |
| Style | Neckband |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kebidumei |
| Resistance | 32Ω |
| Support Memory Card | No |
| Bluetooth Version | Bluetooth 5.2 |
| Transmission Distance | 10m |
| Product Name | Neckband Earphones |
| Feature 1 | High Capacity Battery |
| Feature 2 | HD Call |
| Feature 3 | Magnetic Earbuds |
| Feature 4 | Stereo Sports Headset |
| Feature 5 | Bluetooth Earphone |
| Feature 6 | Earphone Wireless Bluetooth |
| Feature 7 | Headphones Bluetooth |
| Feature 8 | Wireless Earphone |
| Feature 10 | LED Display |
Instock
There are no reviews yet.