Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.042 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 18 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal, ABS |
| Weight[g] | 15 |
| NFC Technology | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | No |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 45dB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | for Video Game, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Study |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | Wired in-ear headphones |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | XIAOMI |
| Resistance | 32Ω |
| Support Memory Card | No |
Instock
There are no reviews yet.