Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| numbers of grommets | 90g base cloth (80cm * 180cm) |
| with blackout coating | No |
| double layer | No |
| Number of panels | 1 panel |
| Is Smart Device | No |
| Tiebacks | No |
| is_customized | No |
| Model Number | 1 |
| Pattern Type | HEART |
| Format | ROPE |
| Use | HOME |
| Location | Window |
| Style | Modern Style |
| Pattern | Burnout |
| Material | Polyester Cotton |
| Processing Accessories Cost | Included |
| Installation Type | Side Installation |
| Applicable Window Type | Bay Window |
| Technics | Woven |
| Function | Translucidus (Shading Rate 1%-40%) |
| Type | Wave Curtain |
| Opening and Closing Method | Upper Open |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| trade attribute | consulting customer service |
Instock
There are no reviews yet.