Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Silica GEL |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Max Output | 3mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | other |
| Driver Diameter | 8mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | other |
| Package List | User Manual, Replaceable Pads Set |
| Features | waterproof, With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | sbc |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1.2m |
| Sensitivity | 106dB |
| Plug Type | L Bending |
| Function | Monitor Headphone, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Hearing Aid |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | Type c |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VIKEFON |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.