Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.076 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS, Plastic |
| Width[mm] | 10 |
| Depth[mm] | 12 |
| Weight[g] | 85 |
| Height[mm] | 3 |
| Battery Capacity[mAh] | 200 |
| Battery life up to[hours] | 6 |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| NFC Technology | YES |
| Sound Isolating | No |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Semi-open |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | WireLess |
| Headphone Pads Material | other |
| Magnet Type | other |
| Driver Diameter | 13mm |
| Total Harmonic Distortion | 10% |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Features | waterproof, With microphone, Apple Siri Support |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 0.5m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Plug Type | Line Type |
| Function | for Video Game, Common Headphone, for Powersports, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Balanced Armature |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | Ear Hook |
| Origin | Mainland China |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 32Ω |
Instock
There are no reviews yet.