Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 22 × 3 cm |
| Use | Cooking/Baking/Barbecue |
| Model Number | QS198 |
| Accessory Type | Covers |
| Feature | Dustproof, Easily Cleaned, Heat Resistance, Non-Stick, UV Inhibited, waterproof, Corrosion Resistance |
| Material | silver coated polyester oxford cloth |
| Specification | >3kg |
| Origin | Mainland China |
| Type | Other Accessories |
| Size | 10 choices |
| Quantity | 1*Cover |
Instock
There are no reviews yet.