Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Barcode | No |
| State of Assembly | Unassembled Kit |
| Scale | 1:12 |
| Model Number | 192mm Powered Rear Axle |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 12+y, 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Design | Cars |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Car |
Instock
There are no reviews yet.