Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, Daily Entertainment |
| Keyboards | TOUCHPAD |
| Network Communiction | Bluetooth-compatible, WIFI |
| Touch Screen | YES |
| Expandable storage | YES |
| Memory Type | DDR4 |
| Thermal Design Power | Intel Iris Xe |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | 4.7GHz |
| Base Frequency (GHz)4 | 3.40 GHz |
| Number of Cores | 8 |
| CPU Brand/Model | Intel Core i7-1260P |
| Weight (Battery Included) | ≥2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | 356.8×247.2×31.2mm |
| Operating System | Windows 11, windows 10 pro |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 2TB |
| Port | 1*USB3.1 Type-C, 3*USB3.0, HDMI-compatible |
| Display Ratio | 4:3 |
| Display Size | 16Inches 400mm |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Intel Iris Xe Graphics eligible |
| Type | Ultraslim |
| Brand Name | GPD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.