Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 23 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Power | Electric |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 25min |
| Remote Distance | 100m+ |
| Scale | 1:18 |
| Dimensions | 10.6 x 7.9 x 3.9 in / 270 x 200 x 100 mm |
| Model Number | 9300E |
| Package Includes | Remote Controller |
| Charging Voltage | 5V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Design | Cars |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.