Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YNG126 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, weee |
| Brand Name | Yinuogou |
| Frequency | 280MHz-868MHz |
| Code | Rolling Code and Fixed Code |
| Battery | CR2032 Include Battery |
| Channel | 4 |
| Size | 67*39*12mm |
| Distance | 50-200m Opener Area |
| Material | ABS |
Instock
There are no reviews yet.