Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.041 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | FD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Name | Garage Door Remote Control |
| Frequency | 40.685MHz |
| Use for | Garage Door Opener |
| Battery | Include battery |
| Buttons | 2 |
Instock
There are no reviews yet.