Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Origin | Mainland China |
| Chip Model | UID Chip |
| Working frequency | 13.56 MHz |
| Storage capacity | Rewritable Readable Copiable Writable |
| Erasable and readable number of times | Over 10000 times |
| Detecting distance | 0-10cm |
| Material | ABS |
| Power supply mode | passive card |
| Service life | Over 10years |
| Reading and Writing Time | 1ms |
| Ship time | Faster (in stock) |
| Two sided pattern | Same |
Instock
There are no reviews yet.