Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Zoom type | Optical zoom |
| Zoom | 8x |
| Lens Quantity | Single lens |
| AI Functions | Motion Detection |
| Power Mode | Battery Powered |
| Rechargeable Battery | Built in |
| Scene | Indoor |
| Megapixels | 2MP |
| TF Card | 128G TF Card |
| Power Supply | Normal |
| Color | black |
| Viewing Angle | 120° |
| Video Compression Format | H.264 |
| IR Distance(m) | 5m |
| Supported Mobile Systems | Android, IOS |
| Sensor | CMOS |
| Supported Operating Systems | No |
| Lens (mm) | 2mm |
| Connectivity | WIFI(2.4GHz) |
| High Definition | 1080P(Full-HD) |
| Style | Box Camera |
| Brand Name | OPUYYM |
| Origin | Mainland China |
| Shell Material | Plastic |
Instock
There are no reviews yet.