Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lens Type | Manual |
| Focal Length | 4.5mm |
| Model Number | WGWK-3541 |
| Brand Name | WGWK |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| EFL(mm) | 4.3 |
| F/NO(Max) | 3 |
| Structure | 4G2P |
| Mounting | M12*P0.5 |
| TTL(mm) | 22 |
| Diameter | 14 |
| Resolution | 16MP |
| Image Circle | 1/2.3 IMX577;1/2.5 IMX317;1/2.8 IMX415 |
Instock
There are no reviews yet.