Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Liftmaster 94335e Remote Control |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | 94330E 94333E 94334E 94335E |
| Code | Rolling code |
| Frequency | 433.92MHz |
| Compatible1 | 84330EML 84333EML 84335EML 8747EML |
| Compatible2 | 1A5639-7 1A5477 1A6487 132B2372 D-66793 |
| Compatible3 | C840 C940 C943 C945 CM842 CM844 CM128 |
| Distance | 10-150m(open space) |
| Usage | Program on receiver |
| Use for | garage door/gate door/sliding gate/barrier etc |
| including | Remote Control/Key Chain/English Manual/Battery |
Instock
There are no reviews yet.