Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 10 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | None |
| Size | Length : 60cm (approxmate) |
| Model Number | 9-PIN RJ45 POE cable |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Cables |
| DC Jack | red wire (+) / black wire (-) |
| LED indicator | violet wire (+) / share GND with power supply |
| RJ45 | RX+ / RX- / TX+ / TX- (without 4/5/7/8) |
| Wire diameter | 5.0mm |
| Material quality | oxygen-free copper |
| Terminal | 2P/2.0 + 7P/1.25 |
Instock
There are no reviews yet.