Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 5m |
| Model Number | 123213 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| Material | Washi |
Instock
There are no reviews yet.