Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 29 × 6 cm |
| Appearance | Modern Style |
| Model Number | 240*70cm |
| Filling | air |
| Style | Minimalist Modern |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Sofa Type | One Seat |
| Material | Oxford cloth |
| Specific Use | Garden Sofa |
| Pattern Type | none |
| Place Of Origin | China |
Instock
There are no reviews yet.