Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Applicable Number | 1 |
| is_customized | Yes |
| Brand Name | TANGXU |
| Origin | US(Origin) |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Color | Brown |
| Product Dimensions | 29D x 29W x 12H |
| Frame Material | Rattan |
| Finish Type | Unfinished |
| Material | Rattan |
| Item Weight | 29 Pounds |
| Maximum Weight Recommendation | 440 Pounds |
| Maximum number of compatible seats | 1 |
Instock
There are no reviews yet.