Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Lens Width | 5cm |
| Lens Height | 4.5cm |
| Frame Material | Plastic |
| Model Number | 20122104 |
| Gender | Unisex |
| Lenses Material | Plastic |
| Brand Name | GTAF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| A | Eyewear Accessories |
| B | Anti Blue Light Blocking Eyeglasses |
| C | nearsighted glasses |
| D | Prescription glasses |
| F | Short-sighted glasses |
| E | Reading Glasses |
| W | Blue Light glasses |
| S | Anti-Blue Light Eyeglasses |
| H | glasses blue light |
| J | square glasses for women |
Instock
There are no reviews yet.