Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| With Handrails | No |
| Appearance | Modern Style |
| Size | 23*18*20cm/27.5*23.5*23.5cm |
| General Use | Outdoor Furniture |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | ZDD |
| is_customized | Yes |
| Folded | Yes |
| Material | Plastic |
| Specific Use | Beach Chair |
| Style | Folding Chair |
| Color | Red/Orange/Blue/Pink |
| Folding Size | 23*29cm/27.5*35.5cm |
| Maximum Load | 100KG |
| Product Features | Portable/Ultralight |
Instock
There are no reviews yet.