Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| is_customized | No |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Blanket |
| Pattern Type | Floral |
| Material | COTTON |
| Brand Name | Kacakid |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
Instock
There are no reviews yet.