Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 2 cm |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Tie & Bow Tie |
| Color | Mix Color |
| Style | fruit pattern |
| Feature1 | Dog Bow Ties |
| Feature2 | pet dog cat bowTies |
| Feature3 | cat puppy bow ties |
| feature 4 | small dog collars |
| weight | 5g |
Instock
There are no reviews yet.