Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 6 × 38 cm |
| Brand Name | BXA, Lemas |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Material | bamboo top + aluminum alloy |
| Application | Bathroom |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | D-4 B |
| seat top | made of natural bamboo |
| finish | painted |
| supporting frame | made of aluminum alloy |
| metal finish | Chrome, Nickel, ORB finish |
| Size | 32*34 cm |
| Function | foldable after use |
| Loading capacity | 160kgs |
Instock
There are no reviews yet.