Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Watt | 75W, 25W/50W/75W |
| Power Source | CHARGE |
| Charging Time | 3 Hour |
| Brand Name | JIECARE |
| Origin | Mainland China |
| Name1 | Pet Heat lamp hloder |
| Name2 | UVA lamp |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.