Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LE029 |
| Technics | MIRROR |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 145g |
| Gas Refillable | Yes |
| Gas Type | Butane |
Instock
There are no reviews yet.