Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Qualified |
| Model Number | GLT168 |
| Thread Count | 500TC |
| Fabric Count | 50 |
| Weight | 1-1.5 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Neck |
| Feature | memory, THERAPY, Anti-Snore, Massage |
| Filling | Latex Foam |
| Material | Natural latex |
| Use | BODY, Travel, Bedding, Hotel, Home.Season: Spring, Summer, Autumn, Winter |
| Brand Name | ANGDUO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Characteristic | Not easy to deformation, quick rebound, comfortable |
| Color | Milky white |
| Product List | Pillow core x1/Pillow case x1 |
Instock
There are no reviews yet.