Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 22 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | quality |
| Thread Count | ≥600s |
| Fabric Count | 120 |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | Rectangle |
| Part | Back |
| Feature | memory |
| Filling | Down |
| Material | 100% Cotton |
| Use | Decorative, BODY, Travel, Bedding |
| Brand Name | YUHUANQUEEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.