Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Grade | GradeAGradeA |
| Thread Count | 100TC100 |
| Fabric Count | 2020 |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | Column |
| Part | BODYBODY |
| Filling | Water |
| Material | 100BambooFiber100 |
| Use | Bedding |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
Instock
There are no reviews yet.