Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 3 cm |
| Theme | Christmas |
| Fabric Care Instructions | Hand Wash Only |
| Set Type | No |
| Weight | 15g |
| Disposable | No |
| Model Number | TW643 |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 5s-10s |
| Shape | Square |
| Technics | Woven |
| Style | SQUARE |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | Quick-Dry |
| Material | Polyester / Cotton |
| Type | Hand Towel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Sichuan, Guangdong |
| Brand Name | you and me |
Instock
There are no reviews yet.