Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 14 × 4 cm |
| Theme | Christmas |
| Fabric Care Instructions | Machine Wash |
| Set Type | YES |
| Weight | 410g |
| Disposable | No |
| Pattern Type | Solid |
| Absorption | 15s-20s |
| Shape | Rectangle |
| Technics | Knitted |
| Style | plain |
| Pattern | Yarn Dyed |
| Feature | Machine Washable |
| Material | 100% Cotton |
| Type | Hand Towel |
| Brand Name | YEUZLICOTTON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.