Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 40AH |
| Weight | 15.5kg |
| Voltage | 60V |
| Size | L 200mm*W 200mm*H 300mm |
| Type | LiFePO4 |
| Brand Name | SEENRUY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.