Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.067 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Input/Output | other |
| Sound Mode | other |
| Category | Speakers |
| Use | other |
| Input Power(W) | <25 W |
| Voice Control | No |
| Waterproof | Yes |
| Support APP | No |
| Inbox adaptor | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | None |
| Channels | 1 |
| Battery | No |
| Communication | Induction |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Metal |
| Brand Name | YuXi |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | 16 Ohm |
| Feature 2 | 0.5W 0.25W |
| Diameter | 21mm 23mm 27mm 29mm 36mm 40mm 20mm |
Instock
There are no reviews yet.