Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 15 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight[g] | 1500 |
| Depth[mm] | 252 |
| Width[mm] | 117 |
| Height[mm] | 127 |
| Input/Output | Coaxial |
| Battery Capacity[mAh] | 3000 |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Sound Mode | Hi-Res Sound Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Sensivity | 70dB |
| Codecs | Apt-X HD |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Input Power(W) | <25 W |
| Active Noise-Cancellation | Active |
| Impedance | 4 Ohm |
| Voice Control | No |
| Frequency Range | 100Hz-20KHz |
| Waterproof | No |
| Support APP | Yes |
| Material | Plastic, Plastic |
| Playback Function | Radio, MP3 |
| Support Apt-x | Yes |
| Intelligent Personal Assistant | Facebook's M |
| Built-in Microphone | No |
| Audio Crossover | Full-Range, Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | AC |
| PMPO | 20W |
| Channels | 2 (2.0) |
| Feature | Phone Function |
| Battery | Yes |
| Speaker Type | Portable |
| Brand Name | MDNG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| cabinet material | Plastic |
| led lighting | RGB |
| Speaker output power | 20W |
| product material | ABS |
| battery capacity | 3000MAH |
| support memory card | YES |
| output power | 20W |
| communication | bluetooth |
| Single product weight | 1265G |
| Product Size | 252*115*127MM |
| Type | Passive |
| application | Portable Audio Player, Karaoke Player |
| Wireless working range | 10m |
| model number | TG437 |
| Maximum playing time | 3H |
Instock
There are no reviews yet.