Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 9 × 3 cm |
| Repeatability | Standard |
| Hysteresis | Standard |
| Linear | Standard |
| Measuring Range | Standard |
| Sensitivity | Standard |
| Sensor Type | Piezoelectric |
| Brand Name | JIAX |
| Origin | Mainland China, China |
| Resolution | Standard |
| Color | Silver |
| Material | Steel plating nickel |
| Size | M18*1.5 |
| Advantage | Easy to install |
| Pack | polybag |
| Structure | Body + gasket |
| Weight | 40g |
Instock
There are no reviews yet.