Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Material | Metal, Metal |
| Category | Earphones & Headphones, Earphones & Headphones |
| Resistance | 9.8Ω, 9.8Ω |
| Plug Type | Line Type, Line Type |
| Active Noise-Cancellation | No, No |
| Volume Control | No, No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | TANGZU |
| Line Length | 1.2m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 104dB |
Instock
There are no reviews yet.