Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Leather |
| Weight[g] | 140 |
| Battery Capacity[mAh] | 200 |
| Battery life up to[hours] | more than ten hours |
| Voice assistant built-in | YES |
| NFC Technology | No |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Open-back |
| Number Of Drivers | 2 |
| Charging Method | cable |
| Driver Diameter | 30mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Bluetooth Version | 5.2 |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Resistance | 32Ω |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Plug Type | None |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | WireLess |
| Style | Headphone |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, BQB |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | SYPVRY |
| wireless bluetooth headphones blindfold | The Silk Sleeping Headphones Soft Comfortable and block out the light |
| bluetooth earphones | The Bluetooth Eye Mask adjustable and fits most of people |
| Is it washable? | This Bluetooth Eye Mask can be washed by hand or machine |
Instock
There are no reviews yet.