Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Communication method | other |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Bundle | 5W module |
| Compatibility | others |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| color | black |
| type | Voltage Regulator |
| is_customized | yes |
| logo customized | yes |
| package | DIP |
| model number | HLK-5M03/5M05/5M12/5M09/5M24 |
Instock
There are no reviews yet.