Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 13MP |
| Front Webcam Pixels | 8MP |
| Battery lifetime | -H |
| Camera | Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | 400-500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 6550(Typical value) |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | Android14 |
| Display Size | 8.8inch |
| Feature | Dual Cameras |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | Snapdragon |
| Touch Screen Type | Capacitive Screen |
| Display resolution | 2560×1600 |
| Processor Manufacture | QUALCOMM |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Chinese |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tablet PC |
| ROM | Chinese rom |
| Processor | Snapdragon 8 Gen3 |
| Other functions | Dual X-axis motor, gravity sensing |
Instock
There are no reviews yet.