Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 6 cm |
| Communication method | other |
| Camera Equipped | No |
| Model Number | HLK-10M12 |
| Compatibility | others |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS |
| Operating Temperature | -25℃-+60℃ |
| Voltage Range | 85-265VAC/120-350VDC |
| Work Efficiency | 80% |
| Size | 47.5*238.5*22mm |
| Weight | 40+-2g |
| Power | 10W |
| Input Voltage | 85~265VAC |
| Input/Output Isolation Voltage | 3000VAC |
| Output current | 830mA |
Instock
There are no reviews yet.