Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 1 × 1 cm |
| Weight[g] | IP-LE410005 ST-4040C SLT-4040A 39DM5500 40DM6500 LE40F9000CF |
| Band length[mm] | HL-00390A30-0402S-07 A0 JL.D39042330-006AS-M_V01 V02 303CX390041E |
| Bluetooth-compatible Version | other |
| Global positioning | None |
| Metrics measured | other |
| Activity Tracked | other |
| Screen size[mm] | H39D7100E 39LH5320H LE39Z1 39LEM-1045/T2C 39LEX-5045/T2C CX400DLEDM |
| Category | Wristbands |
| Case Material | RTV-40P28NF 40LFA29E LED-39Z1T2 LED-40ZS1T2 PTV40SS04Y_CIS_BK 39S1810 |
| Screen Type | LED |
| Band Material | MS-L1795 V2 1.14.MD390012 170417 CX39D08-ZC22AG-02A 303CX390041A 02E |
| Waterproof Grade | Not waterproof |
| Touch Screen | No |
| Compatibility | LE40N3 TF-LED39S62T2 TF-LED40S82T2S 40LFA29E 39HL5320H CX390DLEDM |
| Language | CN, English |
| Function | Answer Call |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.