Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Model Number | HLK-15M15C |
| Brand Name | bibikoo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
| Manufacturer | Hi-Link |
| Size | 47.5*28.5*22mm |
| Input | 85~265Vac |
| Output | 15W 15V 1A |
Instock
There are no reviews yet.