Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Model Number | Black Mist Filter |
| Type | Black Mist Fliter |
| Brand Name | 7artisans |
| Origin | Mainland China |
| Glass Material | AGC Optical Glass |
| Coating Level | Waterproof Layer |
| Frame Material | 6061 Aluminum Alloy |
| Frame Thickness | 5.4mm |
Instock
There are no reviews yet.